ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Zadaszenia i fasady z paneli poliwęglanowych

Doskonale zaprojektowana realizacja z poliwęglanu, może zachwycać swoimi walorami estetycznymi. Zadaszenia lub fasady, jakie wykonujemy w ramach działalności naszej firmy, cieszą się ponadto wysokimi parametrami. Nie tylko doskonale się prezentują, ale też są odporne na działanie negatywnych czynników pogodowych. Poliwęglan sprawia, że zadaszeniom i fasadom nie straszne jest działanie wilgoci, porywistych wiatrów, promieniowania UV bądź skrajnie niskich i wysokich temperatur. Dlaczego warto zainwestować w zadaszenia i fasady poliwęglanowe?

Zalety poliwęglanu w budownictwie

Fasady oraz zadaszenia wykonane z tego materiału cechują się bardzo dobrą przepuszczalnością światła. Dzięki temu można dostarczyć naturalne oświetlenie do wnętrz wybranych budynków. Co więcej, cechują się także wysoką odpornością na mechaniczne uszkodzenia, w przeciwieństwie do szkła, nie sposób ich rozbić. Świetnie sprawdzą się w szczególności w budynkach użyteczności publicznej, na przykład galeriach handlowych lub biurowcach.

Proponujemy różne kształty zadaszeń i fasad z poliwęglanu

Realizujemy zamówienia zgodnie z pomysłem klienta. Chętnie także doradzamy w doborze atrakcyjnych rozwiązań dla budownictwa. Proponujemy tym samym różne kształty zadaszeń i fasad wykonanych z poliwęglanu. Dzięki temu można zastosować bardzo ciekawe, atrakcyjne wizualnie, jednocześnie bogate w walory użytkowe rozwiązania przy realizacji takich inwestycji, jak wspomniane już galerie handlowe, czy inne obiekty użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Zajmujemy się tworzeniem realizacji, które nie dość, że są funkcjonalne, to jeszcze doskonale się prezentują. Tworzymy rozwiązania skrojone pod upodobania oraz potrzeby naszych klientów, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania atrakcyjnej oferty naszego zespołu fachowców.