ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Realizacje - galeria

Firma Plastbud posiada duże i wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie elementów z poliwęglanu – trwałego, estetycznego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przedstawiamy Państwu nasze przykładowe realizacje, obejmujące naświetlenia ścienne, świetliki dachowe oraz zadaszenia i fasady – jesteśmy z nich bardzo dumni. Stworzyliśmy wiele powierzchni dla obiektów wielkogabarytowych – hal produkcyjnych i magazynowych oraz innych budowli przemysłowych. Realizowaliśmy naświetla w obiektach związanych z transportem, takich jak lotniska, autoryzowane salony samochodowe, hale napraw itp. Dzięki nam poliwęglanowe struktury pojawiły się w wielu obiektach turystycznych, rekreacyjnych i sportowych takich, jak stacje narciarskie, baseny, aquaparki, hale sportowe, sale gimnastyczne... Nasze realizacje można również spotkać w centrach handlowym, galeriach komercyjnym, centrach dystrybucji wielorakich branż oraz supermarketach.

Zalety poliwęglanu doceniła również branża ogrodnicza, na której potrzeby dostarczamy profesjonalne materiały na szklarnie, czy tunele. Poliwęglan zapewnia optymalne warunki termiczne do rozwoju i wegetacji roślin, przepuszcza światło słoneczne oraz chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zrealizowaliśmy liczne zadaszenia, między innymi w całorocznych ogródkach restauracyjnych i nad tarasami, gdzie goście mogą spożywać napoje i posiłki relaksując się w naturalnym świetle dziennym.

Jak się okazuje, poliwęglan znajduje zastosowanie w różnych branżach, od przemysłu, poprzez sport, ogrodnictwo, aż po gastronomię. Chętnie poszerzymy nasze portfolio o kolejne z powodzeniem funkcjonujące projekty. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

FOTO