ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Poliwęglanowe świetliki dachowe płaskie

Coś więcej ponad atrakcyjny wygląd – trudno bowiem zaprzeczyć ich walorom estetycznym. W poliwęglanowe świetliki dachowe płaskie wyposaża się obiekty, dla których korzystna lub wręcz niezbędna jest dodatkowa ilość światła. Jest to korzystne z punku widzenia energooszczędności, a idąc dalej – również i ekologii środowiska. To dlatego górują przede wszystkim w dużych zakładach produkcyjnych czy przestrzennych galeriach handlowych.

Naświetla i świetliki do dachów płaskich

Równie często jednak wykorzystywane są na halach sportowych, hotelach, muzeach czy innych obiektach użyteczności publicznej. Nic też w tym dziwnego – ten rodzaj świetlików doskonale sprawdza się bowiem na dachach płaskich, stanowiąc przy tym ciekawą oprawę architektoniczną.

Ponadto poliwęglan, z którego są zrobione, jest tworzywem sztucznym i wysoce wytrzymałym na działanie wielu czynników zewnętrznych. Zapewnia więc nie tylko odporność i wydajność całej konstrukcji, ale i zdatność na długie lata. Kolejną zaletą jest także możliwość nadania materiałowi dowolnej opcji kolorystycznej.