ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Poliwęglanowe świetliki dachowe dwuspadowe

Choć były o wiele popularniejsze w niedalekiej przeszłości, wciąż odnajdują się na szczytach konstrukcji dzisiejszych czasów. A wszystko dlatego, że to doskonałe rozwiązanie dla płaskich pokryć rozległych budynków.


Poliwęglanowe świetliki dachowe dwuspadowe, to doskonałe rozwiązanie dla przestrzennie rozbudowanych obiektów, gdzie dodatkowe doświetlenie w postaci naturalnego światła może mieć istotne znaczenie i może być dostarczone w większej ilości. Najczęściej są to galerie handlowe, magazyny, obiekty przemysłowe, hale sportowe, przestrzenie stanowiące miejsce pracy lub rozrywki dla dziesiątek osób. Ich zaletą jest jednak nie tylko doświetlenie pomieszczenia, ale także utrzymanie temperatury wewnątrz obiektu.

Dużym powodzenie cieszy się też wymiana pokrycia istniejących (starych) świetlików dwuspadowych na nowe, np. z komorowych paneli poliwęglanowych. Remonty świetlików dachowych również posiadamy w ofercie. Kluczowy jest tu właściwie zaprojektowana i wykonana konstrukcja, dlatego pracę tę warto oddać w sprawdzone ręce doświadczonych fachowców. Niewątpliwym atutem poliwęglanowych świetlików dwuspadowych jest ich szczelność i ochrona wnętrza obiektu przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak opady deszczu, śniegu, a nawet silnego gradu.