ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Naświetla poliwęglanowe

W wielu obiektach ważne jest zapewnienie dobrego, naturalnego oświetlenia, a zarazem ochrona wnętrza przed działaniem różnego rodzaju warunków atmosferycznych. W tym pomagają naświetla poliwęglanowe dostępne w naszej ofercie. Produkty, jakich montażem zajmujemy się w ramach oferty usługowej naszej firmy, cechują się wieloma wysokimi właściwościami. Dzięki nim, zakupione u nas produkty posłużą w wybranym obiekcie przez bardzo długi czas. Naświetla poliwęglanowe to wysoce użyteczne elementy naszej oferty, dlatego zachęcamy do ich wyboru.

Naświetla poliwęglanowe - odporne na niekorzystne warunki

Zdecydowanie jednym z największych atutów produktów, jakie proponuje nasza firma, jest ich odporność na działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Nie niszczą się one pod wpływem ulewnych deszczów, śniegów, gradobicia, czy skrajnie wysokich lub niskich temperatur. To jednak nie wszystko, są one bowiem odporne także na uderzenia, bardzo trudno jest je uszkodzić pod względem mechanicznym. To wszystko przekłada się na ich długotrwałą żywotność. Naświetla poliwęglanowe doskonale będą służyły w obiektach, w których je zamontowano.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty z naszej oferty?

Poza wymienionymi już właściwościami naświetli poliwęglanowych, jest jeszcze wiele zalet ich montażu w wybranych obiektach. Przede wszystkim są lekkie, co wpływa na łatwość ich instalacji. Nie wymagają także montażu masywnych konstrukcji. Są one nie tylko wytrzymałe i odporne, ale przede wszystkim długotrwałe, a także na długo zachowują swoje wysokie walory estetyczne.

Modele naświetli poliwęglanowych dostępne w naszej ofercie

Przede wszystkim proponujemy ich różne kształty, na przykład płaskie, łukowe, piramidy ... Z całą pewnością będą doskonale pasowały do różnego rodzaju rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych w projektowanych obiektach. Naświetla poliwęglanowe świetnie sprawdzą się na przykład w galeriach handlowych, jako zadaszenia targowisk miejskich i w jeszcze wielu innych miejscach. Zapraszamy do skorzystania z oferty.