ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Montaż poliwęglanu

W ramach prowadzonych działań oferujemy nie tylko dostawę, ale również profesjonalny montaż paneli i płyt poliwęglanowych. Oferujemy pełne wsparcie techniczne obejmujące między innymi dobór produktu do założeń projektowych, wybór właściwych profili, a także wszelkie konsultacje, wskazówki i porady. Zdobyte w ostatnich latach bardzo duże doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Z naszą pomocą każdy projekt zostanie wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną. Zapraszamy więc do skorzystania z usług firmy Plastbud.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Jako prawdziwi profesjonaliści w branży zajmujemy się montażem poliwęglanu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług można liczyć na profesjonalne wsparcie fachowego zespołu. Gwarantujemy, że wybierając Plastbud, powierzone nam zadania zostaną wykonane nie tylko szybko, ale i solidnie oraz dokładnie. Podczas realizacji projektu dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Właśnie to powoduje, że elementy poliwęglanowe posłużą przez całe, długie lata. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb każdego Klienta.

Jakie realizacje wykonujemy w ramach usług montażowych?

Zajmujemy się między innymi montażem:
- zadaszeń i fasad,
- świetlików dachowych,
- naświetli poliwęglanowych,
- wielu innych elementów budowlanych.
Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych (na przykład inwestorów oraz deweloperów). Oferujemy kompleksową obsługę - transport materiałów, montaż oraz instruktaż użytkowania elementów poliwęglanowych.

Profesjonalny montaż płyt poliwęglanowych

Jeśli uważasz, że przyda Ci się wsparcie, koniecznie skorzystaj z usług świadczonych przez fachowców Plastbud. Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie montażu poliwęglanu. Oferujemy kompleksową pomoc, dzięki której można mieć pewność, że poliwęglan zostanie we właściwy sposób dobrany i zamontowany. W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów. Poznaj nasze dotychczasowe realizacje!
Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.