ul. Tuwima 23, 76-200 Słupsk
e-mail: biuro@plastbud.pl
602 294 781 - Sławomir Wysocki
602 293 658 - Stanisław Luty

Kształty naświetli i świetlików z poliwęglanu

Wyroby z poliwęglanu, mają uniwersalne zastosowanie. Sprawdzą się w wielu miejscach, na przykład jako zadaszenia, czy przekrycia, których zadaniem jest dostarczenie naturalnego światła do wnętrza obiektu. W ofercie naszej firmy, mamy do dyspozycji wiele różnych naświetli i świetlików poliwęglanowych - dostępne są one w szerokiej gamie kształtów. Ze względu na mnogość form, za ich pomocą można wykonać dowolny element “przeszklenia” dachu, który poza dostarczeniem naturalnego światła, będzie również doskonale pełnił funkcję dekoracyjną obiektu.

Kształty naświetli i świetlików w firmie Plastbud

W ramach naszej działalności zajmujemy się wykonywaniem między innymi świetlików i naświetli: płaskich, łukowych, piramid, czy fal, dzięki czemu stanowią one doskonałe zadaszenie na przykład parkingów, galerii handlowych, rynków itp. obiektów. Świetnie chronią przed deszczem i śniegiem, a zarazem przepuszczają naturalne światło. Wykonujemy je uwzględniając indywidualny projekt klienta, przez co mogą przyjmować niemal dowolny kształt oraz wielkość.

Dbamy o solidną konstrukcję

Bez względu na kształt, jaki przyjmują świetliki i naświetla poliwęglanowe, dbamy o to, aby ich montaż został wykonany rzetelnie. Elementy zadaszeń będą odporne na działanie silnych wiatrów, mocnych opadów atmosferycznych, wysokich temperatur czy promieniowania UV. Za trwałość wykonania całości montażu poliwęglanowych świetlików i naświetli, odpowiadają między innymi profile aluminiowe, które stanowią solidną konstrukcję poszczególnych elementów.Atrakcyjna cena wyrobów i usług montażu w firmie Plastbud

Poza bogactwem kształtów i form, jakie mogą przyjmować naświetla oraz świetliki z naszej oferty, staramy się, aby także ceny były atrakcyjne. Zachęcamy zatem już teraz do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z cennikiem.
Sprawdź cennik